Szeretettel köszöntelek a Utitárs klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Utitárs klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Utitárs klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Utitárs klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Utitárs klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Utitárs klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Utitárs klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Utitárs klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
1168,3 kilométer, 343 óra, 151 bélyegzőhely és egy életre szóló kalandos utazás a saját hazámban: ez a Kéktúra. Mindig arról a legnehezebb írni, ami igazán közel áll az emberhez, most mégis megpróbálom bemutatni az Országos Kéktúrámat.
Ez a kapcsolat évekkel ezelőtt kezdődött, és valójában nem a saját ötletem volt, hogy nekiinduljak. Az akkori kollégáim fejében fogant meg az elhatározás, és szívesen csatlakoztunk hozzájuk gondolván, miért ne.
Itt az idő szó szerint tisztába tenni dolgokat ahogy a természetet is. Avagy hogyan kaksizzunk és pisiljünk a természetben.
Kaksi
Sokan azon hadakoznak, hogy ássuk el vagy sem. Viszont a hangsúly inkább azon van, hogy mit is viszel a természetbe. Persze, azt is inkább ásd el.
Milyen WC papír?
Ha szereted a többrétegű illatosat, akkor sem kell lemondani róla a civilizációban.
Ha viszont mész a vadonba a legjobb ha a klasszikus barna egyrétegűt vennél.
|
|
|
M Imre írta 2 napja a(z) Fényképezés, képek szerkesztése és minden hasonló témakör fórumtémában:
Iskola 4000 méter magasan: ilyen az élet egy női buddhista ...
M Imre új linket töltött fel: Túlélő kalauz egyedül utazó nőknek (Németország)
M Imre írta 4 napja a(z) Kicsit ez, kicsit az... fórumtémában:
Németország a világ egyik legbiztonságosabb országa az...
M Imre írta 4 napja a(z) Már a neten Magyarország madárfajainak részletes adatbázisa blogbejegyzéshez:
... a kerti rigók kaptak egy rendes medencét, ne akadjanak...
M Imre írta 4 napja a(z) Kicsit ez, kicsit az... fórumtémában:
Már a görög partoknál is megjelent az invazív ...
M Imre írta 4 napja a(z) Rövid hírek fórumtémában:
Sörösüvegeket, óvszereket és milliós kárt hagytak maguk...
M Imre írta 5 napja a(z) Chomolungma - Everest - GOD at the Foot (Giga.Pixel) videóhoz:
A fenti film rendezőjének videó csatornája: https://www...
M Imre írta 6 napja a(z) Chomolungma - Everest - GOD at the Foot (Giga.Pixel) videóhoz:
A Mount Everest csúcsára készülnek a humanoid...
M Imre írta 1 hete a(z) Kicsit ez, kicsit az... fórumtémában:
HBweb | Pont egy hét múlva, azaz 2026. június 24-én...
M Imre írta 1 hete a(z) Utitársat keresek fórumtémában:
Foszforeszkáló jelek a sötétben: olyan szemérmesre sikerült a ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Utolsó hozzászólás